Ärge astuge suhtesse enne, kui kohtute mehega, kes teeb neid 9 asja.

Hoolimata sellest, et tänapäeval võib õnne leida ka suhteta, tunnevad paljud üksikud naised tugevat ärevust, kuna neil ei õnnestu sobivat partnerit leida. Nende püüdlemisel armastuse poole satuvad nad mõnikord toksilistesse suhetesse sobimatute inimestega, mis võib põhjustada südamevalu.

Kui olete selle probleemiga mitu korda kokku puutunud, ärge kiirustage tegutsema. Te väärite head meest, kuid peate võib-olla ootama. Kuni te ootate, soovitatakse järgida järgmisi reegleid:

  • Ärge alustage suhet enne, kui leiate mehe, kes armastab teid sellisena, nagu olete, ja ei nõua teilt muudatusi. Tervetes suhetes võtavad partnerid üksteist vastu kõigi oma vooruste ja puudustega ega seadista tingimusi nagu “Kui kaotate 5 kg kaalu, siis saame koos käia firmapidudel”. Nad lihtsalt armastavad üksteist sellistena, nagu nad on.
  • Ärge alustage suhet enne, kui leiate mehe, kes ei nimeta oma endisi tüdruksõpru “hulludeks”. Endiste partnerite sageli süüdistamine hulluses näitab vastutuse puudumist oma tegude eest. Me kõik oleme ebatäiuslikud ja teeme vigu. Vastutus suhete (sh läbikukkunud) eest peab alati olema jagatud võrdselt.
  • Ärge alustage suhet enne, kui leiate mehe, kes austab teie tundeid. Tõeline mees, kellega tasub suhteid luua, ei varjuta midagi, kui midagi pole korras. Ta hoolitseb alati teie heaolu eest ja oskab avameelselt rääkida probleemidest, otsida kompromisse ja toetada teid rasketel hetkedel.
  • Ärge alustage suhet, kuni te ei kohta meest, kes austab teie piire. Igal inimesel on isiklikud piirid ning nende austamine on tervislike suhete võtmekomponent. Tõeline härrasmees ei sunni teid seksi, dikteerima teie riietustiili ega nõudma teilt isikliku aja ohverdamist, et rahuldada oma kapriise, kui te seda ei soovi.
  • Ärge alustage suhet, kuni te ei kohta meest, kes ei jäta kõike viimasele minutile. Loomulikult ei võimalda kõige ette planeerimine tunda teravat tunnet ja adrenaliini, mis tekivad ebakindluse ja riski mõjul. Kuid tervislikud suhted ei tohiks põhineda ebakindlusel ja riskil.
  • Ärge alustage suhet, kuni te ei kohta meest, kes ei põhjusta teile emotsionaalseid kõikumisi. Toksilised suhted käivad alati kaasas emotsionaalsete kõikumistega. Mõned inimesed arvavad ekslikult, et need on tõelise armastuse ilming. Kuid tervislik armastus ei ole seotud manipulatsiooniga, see tähendab hoolimist ja austust partneri tunnete vastu, mitte tema emotsionaalse tasakaalu häirimisega.
  • Ärge alustage suhet, kuni te ei kohta meest, kes arvestab teie vajadustega. Igal partneril on suhetes omad vajadused, nagu lähedus, toetus, teatud autonoomia tase jne. Kui suhted põhinevad vastastikusel harmoonial, püüavad partnerid üksteist aidata nende vajaduste rahuldamisel.
  • Mõelge kaks korda enne suhte alustamist mehega, kes ei oska olla püsiv. Kuigi igal inimesel on kiire, kui teie partner tõesti hindab teid, leiab ta aega, et teid oma plaanidest teavitada ja tagada suhtlemine. Kui ta seda ei tee, võib see viidata sellele, et te pole tema jaoks prioriteet.
  • Kaasaegsed treenerid on õpetanud meid elama hetkes ja nautima elu. Kuid kui tegemist on pikaajaliste suhete loomisega, ei tohiks juhinduda “vooluga kaasa ujumise” põhimõttest. Kas saate tunda end kindlalt koos inimesega, kes ei tea, mida elult tahab? Kas olete valmis lapsi saama kellegagi, kes võib igal hetkel teie elust kaduda?

Seega võib-olla tasub oodata meest, kes on valmis pikaajalisi suhteid looma ja arutama oma tulevikku teiega. Meest, kes ütleb: “Tahan olla sinuga ja teha kõik selleks, et meie elu oleks õnnelik.”