Päike horoskoobi 6. majas

Päike 6. majas viitab teeninduskesksele, teravmeelsele ja praktilisele inimesele. Kuigi selline inimene ei pruugi elus suuri kõrgusi saavutada, hindavad teda tema ümber olevad inimesed alati hädavajaliku töötajana kõrge efektiivsuse taseme tõttu. Päikesepaistega inimene selles majas püüab oma tööd teha paremini kui teised. Nad suudavad analüüsida üksikasju, kõrvaldada tööprotsessis korduvaid vigu ja parandada tootmistehnoloogiaid. Sellised inimesed tajuvad maailma erinevate protsesside ja nähtustena, mida tuleb analüüsida ja korraldada.

On oluline õppida sobituma sellesse maailma, leides nõutavaid omadusi. Sel juhul tasustatakse kõiki pingutusi eduga ja töös saavutatakse hea praktiline tulemus. Siiski ei soovi päikesepaistega inimene 6. majas alati liidriks saada; see sõltub horoskoobi teistest aspektidest. Selline inimene eelistab oma tööd võimalikult hästi teha ega anna teistele korraldusi. Samal ajal vajab päikesepaiste 6. majas teatud autonoomset taset ja täielikku tegevusvabadust töökohal. Selline inimene on valmis jagama oma kogemusi ja teadmisi kolleegidega, kuid ei tasu sekkuda hästi reguleeritud ja juba hästi töötavasse tööprotsessi.

Päikesepaistega inimene 6. majas võtab vastutuse oma tervise eest. Nad mõistavad, et nende võime töötada ja sotsiaalsed võimalused sõltuvad nende füüsilisest seisundist. Selline inimene eelistab konsulteerida kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistidega ja ei koonerda ravimite pealt. Neil on rõõmu lemmikloomadest, kellel sageli on hea päritolu ja keda ostetakse märkimisväärsete summade eest, rõhutades nende omaniku staatust ja head maitset.

Päike horoskoobi 6. majas erinevates sodiaagimärkides

Sodiaagimärk, kus Päike paikneb, näitab millist tüüpi tööd inimesele kõige atraktiivsemaks ja huvitavamaks osutuvad. Näiteks kui Päike asub õhumärgis Veevalaja, võib see viidata tööle, mis on seotud interneti, programmeerimise, sotsiaalse suhtlemise, arvutite, lennunduse ja muude tehnoloogiaga seotud valdkondadega. Kui Päike on tulemärgis Lõvi, võib see eelsoodumusena anda võimaluse loomingulisteks, spordi- või õpetamisaladeks. Ja kui Päike on maa märkides Sõnn, Neitsi või Kaljukits, võib see viidata tööle finants-, ehitus-, kinnisvara- ja materiaalse varahalduse valdkondades.

Kui Päike on 6. majas veemärkides, võib see viidata sellele, et inimene on huvitatud tööst, mis on seotud psühholoogia, meditsiini ja teenusega. Näiteks inimene, kelle Päike asub Vähis, võib saada heaks töötajaks lasteaias või koolihariduses. Kuid muidugi sõltub kõik ka horoskoobi teistest aspektidest, seega täpsete ennustuste saamiseks on vajalik iga konkreetse horoskoobi individuaalne analüüs.

Päike horoskoobi 6. majas mehe sünnikaardil

Kui mehe sünnikaardil on Päike 6. majas, on tema iseloomule omased visadus, terve mõistus ja ratsionaalsus. Ta võib sageli sarnaneda oma isale – hoolika, osava ja ettevaatliku inimesega, kellel on rohkelt praktilisi oskusi. Kuigi sellise Päikesepaiste asetusega võib oletada, et isa hoidis madalat sotsiaalset positsiooni.

Päike horoskoobi 6. majas naise sünnikaardil

Päikese paiknemine naise sünnikaardil 6. majas ei ole tema isikliku elu jaoks väga soodne. See on märk ebavõrdsest abielust ja tingimustest, kus ta peab alluma oma abikaasale, kuigi palju sõltub ka sellest, milliseid aspekte ta teiste planeetidega moodustab. On võimalik, et abikaasad töötavad koos või et nende abielu sõlmiti materiaalsetel põhjustel. Selline naine peab hoolitsema oma partneri eest, kuna ta võib kannatada terviseprobleemide käes.