Päikese asukoht 5. majas

Inimene, kellel on Päike 5. majas, on särav ja loov. Nad tunnevad sisimas, et on midagi erilist ja neil on õigus end maailmale kuulutada. Tavaliselt omavad sellised inimesed mõnd ebatavalist talenti ning kui nad saavad juba lapsepõlvest alates tähelepanu ja toetust, siis pole neil probleeme enda määratlemise ja teostamisega. Nad mitte ainult ei loo midagi erilist ja tähtsat, vaid jätab ka loomingulise sära nende järgijate südamesse. Päikese asukoht 5. majas näitab ka armastust laste vastu, mis on nii suur, et tundub võimatu seda jagada ainult mõne lapse vahel. Sellepärast on paljudel selle positsiooniga inimestel ainult üks laps, kellele nad suunavad kogu oma armastuse. Kui Päike 5. majas on mõjutatud teiste taevakehade poolt, võib inimest pidada liiga ekstsentriliseks või näitlejaks, kes näitab avalikult oma isiksuse ja elu külgi, mis tavaliselt jäävad varju.

Päikese asukoht 5. majas erinevates sodiaagimärkides

Sodiaagimärk, kus Päike asub 5. majas, näitab inimese andeid, mida ta soovib teistele näidata. Näiteks, kui Päike asub õhumärgis Kaksikutes, armastab inimene lava peal särada, demonstreerides oma kõneosavust ja keelelist osavust. Nad võiksid saada suureks kirjanikuks, kes ei kirjuta ainult kirjutamise enda pärast. Nende ülesanne on jälgida huvitavaid ja aktuaalseid sündmusi ning käsitleda olulisi sotsiaalseid teemasid oma töödes. Päike paistab kõige eredamalt tulemärkides. Sellised inimesed tunnevad end enesekindlalt laval, kõnetoolil ja spordivõistlustel. Veemärkide päikese korral võivad nad näidata oma õpetamisoskusi. Nad mitte ainult ei armasta lastega koos olemist, vaid oskavad neid ka hoida ja luua soodsaid tingimusi nende loova arengu jaoks. Kui Päike asub maamärgis, nagu Sõnn, võib inimene olla huvitatud rakenduskunstidest, müntide kogumisest või antiiksete esemete otsimisest.

Päikese asukoht mehe sünnikaardis 5. majas

Mehe sünnikaardis Päikese asukoht 5. majas väljendab tema heldust ja suursugusust. Tema südames jääb ta alati lapseks: lahkeks, kiindumuslikuks ja rõõmsameelseks. Sellised inimesed naudivad võistlusi, etendusi, ettekandeid ja avalikke esinemisi. Nad on romantilised ja võluvad armastuses, suudavad kaunil viisil kosida ning luua isegi tavalisel päeval piduliku meeleolu.

Päikese asukoht naise sünnikaardis 5. majas

Päikese asukoht naise sünnikaardis 5. majas näitab tema võimet armastada ja soovi olla armastatud. Tal on avatud iseloom, sõbralikkus, heldus ja siirus, mis tõmbavad ligi mehi. Sageli on naise partner sellise Päikese asukohaga loov- või avaliku elu tegelane ning nad käivad sageli koos kultuurisündmustel.