Päikese asetus kolmandas majas – mida see tähendab?

Päike horoskoobi kolmandas majas rõhutab isiksusega seotud sidemeid, kontakte ja suhtlemist teistega. Selline inimene on sügavalt huvitatud sellest, mis nende ümber toimub, tutvub kergesti uute inimestega ning leiab aega nendega suhtlemiseks. Päikese omanik kolmandas majas naudib õppimist, mis tuleb neile loomulikult. Neil on paindlik mõtlemine, head kognitiivsed võimed ning kalduvus oma oskusi pidevalt täiustada. Sellised inimesed loevad tavaliselt palju. Raamatud, internet, sotsiaalvõrgustikud ja nende ümbrus on kõik olulised ja väärtuslikud teabeallikad, mis aitavad neil igas olukorras navigeerida ja seda lahendada. Sellise Päikese asukohaga inimesi hinnatakse nende ümber, sest nad suudavad mis tahes teavet huvitavalt ja kättesaadavalt esitada. Lisaks on neil alati vajalik teave. Kui teave on puudu, teavad nad, kust seda leida. Sellise Päikese asetusega inimesed võivad olla head agendid, saatjad, konsultandid, müüjad jne. Kirjandus- ja kirjutamistegevused köidavad ka horoskoobi omanikku, kuna nad tunnevad, et neil on midagi olulist maailmale öelda. Huvipakkuvad teemad on alati sotsiaalselt olulised ja nad armastavad esitleda uudiseid esimesena. Sageli on sellised inimesed vilkad, füüsiliselt mobiilsed ja neil on hea ruumiline orientatsioon. Ühel päeval saavad nad külastada mitut kohta ja täita palju ülesandeid. Siiski võib nende erinevates suundades hajutatud tegevus puududa igasugune konkreetne või ühtne eesmärk. Päikese kahjustatud asetus kolmandas majas kannatab hajevil huvi, pinnapealsuse ja laialivalguvate huvide all. Pere liikmed mängivad sünnipärase elus olulist rolli. Aja jooksul võivad vennad ja õed võtta kõrged positsioonid või olulised rollid ühiskonnas.

Päike erinevates sodiaagimärkides kolmandas majas.

Indiviidid, kellel on Päike õhu- ja tulemärkides, omavad kõige kiiremaid reaktsioone. Inimene, kellel on Päike Kaksikute märgis kolmandas majas, on väga sotsiaalne, uudishimulik ja eruditseeritud, samal ajal kui inimene, kellel on Päike Lõvi märgis, suudab enda ja oma sõnadele tähelepanu juhtida. Nad suudavad inspireerida, juhendada ja anda tulevastele tegudele positiivse laengu. Kui Päike on kolmandas majas veemärgis, võib inimene olla hea psühholoog. Nad haaravad intuitiivselt paljusid asju ja oskavad lugeda ridade vahelt. Päikese asetus maamärkides tekitab huvi täpsete teaduste ja rakendusteaduste vastu. Teadmised on alus tugeva ja stabiilse positsiooni saavutamiseks elus. Sellise inimese väited on läbimõeldud, põhjalikud ja sisukad, ning nende nõuanded on alati praktilised.

Päike mehe sünnikaardi kolmandas majas

Kui Päike mehe horoskoobis asub kolmandas majas, iseloomustab teda tähelepanelikkus, uudishimu ja hästi informeeritus. Kõikide sündmustega kursis püsimiseks hoiab ta üleval arvukaid sidemeid sõprade ja vanade tuttavatega, reisib sageli ning on kursis uudistega. Sageli ei kujuta sellised mehed oma elu autota ette. Nad veedavad palju aega rooli taga, reisidel ja teekondadel.

Päike naise sünnikaardi kolmandas majas

Kui Päike naise kaardis asub sellises asendis, hindab ta enim mehi, kellel on tugev intellekt, sotsiaalsus ja korralduslikud võimed. Need omadused on tema isal, sest astroloogias sümboliseerib Päike isa. Vastavalt sellele peaks abikaasal olema sarnased iseloomujooned. Lisaks peab horoskoobi omaniku jaoks tema abikaasa olema huvitav vestluskaaslane ja truu kaaslane reisidel.