Päike 9. majas.

Inimesed, kellel on horoskoobis Päike 9. majas, omavad laia perspektiivi ja näitavad huvi erinevate maailmavaadete ja filosoofiliste mõttesüsteemide vastu. Need inimesed on sageli aadlikud, progressiivsed ja õiglased. Isegi kui nad ei usu Jumalasse, mõistavad nad religiooni hästi ja saavad teisi paljudes vaimsetes küsimustes valgustada. Päikese asetusega 9. majas reisivad inimesed maailma ja sukelduvad võõraste kultuuride sisse. Nende isiksus areneb nende reiside ajal, kui nad astuvad välja omaenda tajutud reaalsusest ja mõistavad, et teistes riikides võivad inimesed elada erinevalt ja omada täiesti erinevaid väärtusi. Selle tulemusena muutuvad nad tolerantsed ja diplomaatilised ning sageli peetakse neid valgustatuks ja kultuuriliseks õpetajaks. Kogudes teadmisi ja kogemusi, saavad need, kellel on Päike 9. majas, mugavalt tegutseda mentoritena, õpetajatena, teadlastena ja usuliste juhtidena. Nad saavad abstraktseks jääda igapäevastest asjadest ja tungida objektide, inimeste ja nähtuste sügavaimasse olemusse. Nad teavad täpselt, mis on nende elu mõte ja saavutavad tavaliselt palju oma teel. Nad saavad edasi anda oma vaateid inimestele, kes tulevad nende poole abi ja nõu saamiseks. Päikese asetusega inimesed on huvitatud moraali-, eetika- ja õigusküsimustest. Nad mõtlevad laiades kategooriates ja kaaluvad, kuidas ühe inimese tegevus võib mõjutada terve ühiskonna elu. Nad võivad olla suurepärased juristid, advokaadid, kohtunikud jne. Kui Päike on harmooniliselt paigutatud, tuleb haridus neile kergesti. Ajaga kogunevad neile palju auhindu, tunnistusi ja diplomeid, kuid on ebatõenäoline, et selle horoskoobiga inimene kunagi lõpetaks iseenda harimise. Kui Päike on kahjustatud teiste planeetide poolt, võib inimene sattuda ideoloogilistesse vaidlustesse ja aruteludesse, olla umbusklik religioossete institutsioonide suhtes ning olla oma õpingutes ebajärjekindel. Sellised inimesed peaksid vältima pealiskaudseid tutvusi õpitavate teemade ja ainustega ning samuti vältima püsivaks üliõpilaseks saamist, kuna teadmisi tuleb mingil hetkel koguda ja edasi anda õpilastele.

Päike üheksandas majas erinevates sodiaagimärkides

Päike tulemärkides näitab võimet levitada ja edendada erinevaid õpetusi, samas kui õhumärkides viitab see inimese uudishimule ja soovile uurida kõike enda ümber. Veeelemendi märgis tekitab päikeseenergia huvi psühholoogia, religiooni ja esoteerika vastu, samal ajal kui maaelemendi märgis näitab huvi täpsete, rakenduslike ja finantsalaste teaduste vastu.

Päike üheksandas majas mehe sünnikaardil

Päikese asukoht horoskoobi üheksandas majas kaldub mehi spordiga tegelema ja tervislikku eluviisi juhtima. Võistlused, olümpiaadid ja võistlused muudavad elu huvitavaks ja põnevaks horoskoobi omaniku jaoks. Tema võidud aitavad tal saavutada omadusi nagu tervislik ambitsioon, enesekindlus oma võimetes, otsustavus ja optimism.

Päike üheksandas majas naise sünnikaardil

Antud juhul on Päike naiste jaoks abielu näitaja. Päikese asukoht horoskoobi üheksandas majas räägib mehest, kes on energiline, ettevõtlik, spordile suunatud ja haritud. Horoskoobi omaniku jaoks on oluline, et tema partneril oleks sarnane maailmavaade ja ta püüdleks vaimses arengus. Nende ühises elus on palju reise ja väljasõite. On võimalik abielluda välismaalasega, kellega on kokku toodud erinev kultuur või kes on kaugele tulnud.