Päike 8. majas.

Päike 8. majas pole kõige soodsam positsioon sellele luminaarile. Traditsiooniliselt peetakse 8. maja astroloogias kurjaks majaks, seostatuna ohtudega. Siiski, kui Päike on kvaliteedilt tugev (näiteks Jääras või Lõvis) ja omab ainult harmoonilisi aspekte, muudab see native’i vähem haavatavaks, kuigi elus on endiselt olemas ettenägematud ja riskantsed olukorrad. Selliseid inimesi nimetatakse sageli õnnelikuks või soodsaks. Nad mõistavad, et neil on varjatud potentsiaalid ja unikaalsed võimed ning püüavad neid sageli arendada. Olukordades, kus tavaline inimene ebaõnnestuks, mobiliseerivad need inimesed ennast ja näitavad oma parimaid omadusi. Üllataval kombel suudavad Päikesepaistega 8. majas inimesed sageli ekstreemsetest olukordadest puutumatuna väljuda, teenides austust, tunnustust ja imetlust. Sellised inimesed võivad mõnikord saada mitteametlikeks juhtideks. Nende arvates on iga inimene, nähtus või asjaolu ressurss, mida saab oma eesmärgi parandamiseks kasutada. Võimas intuitsioon ja ülevaade aitavad sellistel inimestel tuvastada teiste huvide, motiivide ja soovide, suunates oma energia õiges suunas. Teisest küljest otsib native vaid tugevaid indiviide, kes suudavad talle tuge pakkuda. Nad suudavad kiiresti eristada, kellega koostööd teha ja kellega vältida. Stabiilsus ja nende positsiooni kindlus on neile olulised ning nad teavad ebakindlate, argade või moraalselt nõrkade inimestega seotud potentsiaalseid tagajärgi. Kui Päikesepaiste 8. majas on kvaliteedilt nõrk ja tõsiselt vaevatud, võib see põhjustada silmaprobleeme, südameprobleeme ja südame-veresoonkonna haigusi.

Päike 8. majas erinevates sodiaagimärkides

Inimesed, kellel on Päike veemärkides (eriti Skorpionis) ja maa märkides (eriti Sõnnis), omavad parimaid finantsvõimeid. Isegi kui nad pole finantsasjatundjad, pangatöötajad või kindlustusagendid, aitab nende loomulik arusaamine kasumlikkusest neid igapäevaelu olukordades. Tulemärkides, kus Päike asub 8. majas, näitab see soovi juhtida ja inspireerida teisi, seades iseenda eeskuju. Eriti tugev on Päike Lõvis ja Jääras ning selle paigutus 8. majas näitab soovi koguda mõõtmatut rikkust ja elada luksuslikult. Päike õhumärkides näitab võimet suhelda ja veenda teisi. Nende intellekt ja kõneand oskused aitavad inimesel saavutada nende soove.

Päike mehe sünnikaardil 8. majas

Kui mehe sünnikaardil on Päike 8. majas, tunneb ta vajadust arendada oma võitlusomadusi, jõudu ja vastupidavust. Sünnikaardi omaniku isa võib olla ohus, eriti kui planeedid seda mõjutavad. Ta on sageli seotud ohtliku ametiga (kaskadöör, sõjaväelane, tuletõrjuja jne), samuti ärimehe, poliitiku või ettevõtjaga. Vananedes võib Päikese paiknemine 8. majas viia inimese valima sarnase ameti.

Päike naise sünnikaardil 8. majas

Naine, kelle sünnikaardil on Päike 8. majas, omab vastassugupoole jaoks ainulaadset võlu ja atraktiivsust. Mehed tunnevad end tema ümber eriti otsustavalt ja julgelt. Kui sellise Päikesega naisele on vaja abi ja tuge, tahavad mehed talle tugeva õla pakkuda. 8. majas paiknev Päike näitab sageli materiaalset tuge tema isalt või abikaasalt. Mida kõrgem on Päikese staatus, seda olulisem ja stabiilsem on meestelt saadav finantsabi.