Päike 7. majas.

Kui sünnikaardil on Päike 7. majas, siis keerleb indiviidi elueesmärk harmoonilise ja eduka partnerluse loomise ümber. See viitab sageli abielule, kuid ka ärilised partnerlused on native jaoks suure tähtsusega. Indiviid tunneb end enesekindlamalt, kui töötab koos partneriga, isegi kui nende panus on minimaalne. Päike 7. majas on soodsaks asetuseks, kuna see aitab indiviidil ühenduda oma sisemaailmaga ja mõista teiste meeleolu, ning tegutseda mitte ainult enda, vaid ka teiste huvide arvesse võttes. Kui Päikese aspektid on harmoonilised, siis on native taktitundlik, viisakas ja diplomaatiline, ning otsib pigem kompromissi kui avatud konflikti. Sellised indiviidid suudavad leida lahendusi, mis sobivad kõigile osapooltele, ja nende suhtlemise kaudu mõistavad nad paremini iseennast. Need, kellel on Päike 7. majas, usuvad, et inimesed ei tule nende ellu juhuslikult, ja et kõik nende kaaslased on tõelised õpetajad, kes valgustavad nende isiksust ja aitavad neil oma individuaalsust arendada. Kuid kui Päike 7. majas on häiritud, võivad isiklikes ja ärilistes partnerlustes tekkida konfliktid, vaidlused ja avatud vastuolud. Native’i abikaasal võib olla boheemlaslik ja peopärane eluviis ning ta võib olla kalduv tühiste meelelahutuste poole. Päike 7. majas võib viidata kõrgema staatusega abikaasale ja elukaaslane võib olla tuntud ja autoriteetne isik. Abielu tõttu paraneb sageli native’i finantsolukord.

Päikesepaiste 7. majas erinevates sodiaagimärkides

Kui Päike on tugevalt positsioneeritud suhetemajas, nagu Lõvis või Jääras, omavad native’i partnerid positiivseid omadusi ning ühine elu ja tegevused pakuvad neile õnnetunnet ja täiendustunnet. Päike tulemärkides motiveerib native’i aktiivselt osalema avalikus elus ja toob partnerlusesse tervisliku konkurentsielemendi. Päike õhumärkides, nagu Kaksikutes, viitab sellele, et partnerid suhtlevad tihti, jagavad infot, reisivad koos ja õpivad koos. Kui Päike on veemärkides, siis inimesed mõistavad üksteist sõnade abita. Päike Vähis prioriteerib pereväärtusi ja kodust armastavat ja hoolivat partnerit. Need, kellel on Päike maamärkides, leiavad õnne stabiilses ja järjepidevas partnerluses, mis tõhusalt tegeleb äriasjadega ja genereerib materiaalset heaolu.

Päikesepaiste 7. majas mehe sünnikaardil

Native’ile, kellel on Päike horoskoobi 7. majas, mängib tema elus olulist rolli isa. Ta vestleb palju temaga ja vaatab teda eeskujuks. See on tema isa, kes õpetab native’ile, kuidas oskuslikult läbi rääkida, kontakte luua ja koos teistega koostööd teha. Mehed, kellel on Päike 7. majas, püüdlevad õnneliku partnerluse poole, kuid nad on väga valivad. Nende unistuste naine on enesekindel, silmapaistev, oskab end avalikult esitleda, armastab sotsiaalset elu ja kultuurisündmusi.

Päikesepaiste 7. majas naise sünnikaardil

See Päikese asukoht naise horoskoobis on üks märkidest õnnelikust abielust, kuigi palju sõltub ka luminaari aspektidest ja tugevusest. Partner on helde, elav, rõõmsameelne ja avatud. Horoskoobi omanik hindab tema julgust, juhiomadusi ja otsustavust. Siiski on partnerluses sellised naised sageli kas alluvad või liiga algatused. On oluline õppida partnerluses tasakaalu hoidma, see tähendab käia mehega käest kinni, mitte taga ega ees.