Päike 12. majas.

Päikese asukoht kaheteistkümnendas majas ei ole päikesele soodne. See maja on traditsiooniliselt seotud piirangute ja raskustega seoses eneseväljenduse ja eneseteostusega. Horoskoobi kaheteistkümnes maja on seotud saladuste, illusioonide ja varjatud asjadega. Inimesed, kelle Päike on selles majas, kulutavad sageli palju vaeva, püüdes mõista oma elu missiooni ja eesmärki. Nad võivad tugineda saatusele ja teha seda, mida teised neilt ootavad. Selle paigutuse negatiivne külg on ebakindlus ja otsustusvõimetus. Teised võivad teha olulisi otsuseid sünnikaardi omaniku eest, kes võib lihtsalt kaasa minna. Isegi kui nad püüavad, võib olla keeruline näidata oma oskusi ja võimeid, ja nende pingutused võivad märkamata jääda, samal ajal kui teised saavad nende töö eest tunnustust.

Inimesed, kellel on Päike kaheteistkümnendas majas, saavad sageli aru, et tõelised väärtused ja saavutused tulenevad teistele ennastsalgavalt teenimisest. Nad loobuvad oma enesekesksusest ja valivad tagasihoidliku, tagasihoidliku ja ennastsalgava töö tee teiste heaks. Üksindus on selle paigutusega inimestele väga oluline, kuna see võimaldab neil sukelduda iseendasse ja mõista oma soove, motiive ja eesmärke. Kaheteistkümnenda maja teemad on seotud institutsioonidega, nagu varjupaigad, lastekodud, haiglad, sanatooriumid ja vanglad, ning selle paigutusega inimesed võivad end leida sellistes kohtades töötamast.

Kui Päike on tugev ja hästi aspektitud, võivad inimesed omada head intuitsiooni, ekstrasensory perception’i ja tervendamisvõimeid. Kuid kui Päike on kahjustatud ja nõrgenenud, võivad inimesed võidelda haiguste, isoleerituse ja maailma ebaõiglusega. Päikese asukoht kaheteistkümnendas majas võib tõlgendada erinevalt ning see võib olla tegur, mis viib emigratsioonini või vangistuseni või võib olla võti edu saavutamiseks loovates ja meditsiinilistes tegevustes, muu hulgas. Igal juhul tuleks seda astroloogilist nähtust uurida koos teiste näitajatega sünnikaardil.

Päike 12. majas erinevates sodiaagimärkides

Kõige soodsam asukoht Päikesele 12. majas on Jääras ja Lõvis, kuna nendes märkides on see põhimõtteliselt tugev. Inimene võib edukalt kolida teise riiki ja omandada kuulsust kodust kaugel. Kaalude ja Veevalaja päikeseenergia on nõrgestatud ja see võib olla südame- ja veresoonkonna haiguste põhjuseks. Päikese asukoht veemärkides muudab inimese väga psühholoogiliseks ja intuitiivseks. Alateadvus annab olulisi vihjeid, päästes neid ootamatutest raskustest ja surmaga lõppevatest õnnetustest. Kui Maa märkides Päikesega omaja õpib usaldama saadetud märke saatuselt, siis saavutab ta oma asjades suurema edu.

Päike 12. majas mehe sünnikaardil

Kuna Päike horoskoobis sümboliseerib isa, on suhe temaga kaardi omanikul keeruline. Isa ei osale poja elus või ei pühenda talle piisavalt aega. Päikese asukoht 12. majas viitab ka sellele, et laps kasvas üles ilma isata või kasvas üles kasuisa hoole all. Selle tulemusena jääb täiskasvanud mehe kujutis sageli kaardil omanikule ebaselgeks ja häguseks ning hiljem on talle raske tõeliselt mehelikke omadusi välja näidata: julgus, otsusekindlus, energilisus, avatus ja ettevõtlikkus. Intuitiivselt mõistab kaardi omanik siiski, et tema tõeline tugevus peitub mujal.

Päike 12. majas naise sünnikaardil

Kui Päike on 12. majas naise sünnikaardil, võivad tema isiklikus elus esineda õnnetud juhtumid ja ebameeldivad sündmused, eriti kui Päike on nõrk ja omab negatiivseid aspekte teiste planeetidega. Tema partner võib olla ümbritsetud paljude arusaamatute ja illusoorsete asjaoludega. Lahkumised, haigused ja kontrollimatud olukorrad võivad takistada nende suhte arengut. Päikese asukoht 12. majas viitab ka välismaalasest abikaasale või teiste kultuuride esindajale.