Päike 11. majas.

Kui sünnikaardi omaniku Päike asub üheteistkümnendas majas, siis nende isiksus ilmneb ühiskonnas ja suhtlemises inimestega. Sellistel inimestel on palju sõpru, tuttavaid ja liitlasi. Sageli toimivad nad meeskonna ühendava jõuna, kas ametlikult või mitteametlikult, ja nende arvamused on austatud nende autoriteedi, erudeerituse ja progressiivsete vaadete tõttu. Mis puudutab nende lähimat ümbrust, siis selle paigutusega inimestel on palju soovijaid ja mõjukaid sõpru, kes sageli pakuvad neile kaitset ja abi avalikes asjades, suunates nad juhtivale kohale erinevates meeskondades, organisatsioonides ja liikumistes. Päikese positsioon üheteistkümnendas majas näitab edu poliitilisel karjääril või töös, mis on seotud inimestega. See aitab koguda suuri toetusgruppe, kelle liikmed püüdlevad ühise eesmärgi poole ja edendavad kollektiivseid väärtusi. Kui aga Päike on horoskoobis mõjutatud või nõrk, võivad inimesel tekkida probleeme sõpradega, olla liiga impulsiivne, ebakorrapärane või rahutu. Nad võivad tunda end grupis musta lambana ja hoolimata üldisest populaarsusest tegeleda tegevustega, mis alandavad nende staatust ja muudavad nende positsiooni grupis ebastabiilseks. Võti harmooniliseks kohanemiseks igas kogukonnas on mitte rõhutada oma ambitsioone ega demonstreerida isekust, vaid siduda oma isiklikud huvid grupi huvidega.

Päike erinevates sodiaagimärkides üheteistkümnendas majas

Tähtsaim on Päikese tugevus üheteistkümnendas majas ning sodiaagimärk, milles see asub, näitab sünnikaardi omaniku sotsiaalsete tegevuste ulatust, nende rolli grupis ning huve ja väärtusi, mis eksisteerivad kollektiivis. Päike tulemärkides (Ambur, Jäär ja Lõvi) näitab armastust spordi vastu ning aktiivset osalemist meeskonna tegevustes. See on hea näitaja sportlastele (kes mängivad meeskonna spordi mänge), treeneritele, kehalise kasvatuse õpetajatele ja tervislike eluviiside eestkõnelejatele. Kui Päike on õhumärkides (Veevalaja, Kaalud või Kaksikud), siis osaleb sünnikaardi omanik aktiivselt online-kogukondades, levitab teadmisi ja jagab oma progressiivseid kogemusi sotsiaalmeedias osalejatega. See paigutus on iseloomulik inimestele, kes veedavad palju aega internetis, programmeerijatele ning teadlastele, uurijatele ja kirjanikele. Kui sünnikaardi omanikul on Päike üheteistkümnendas majas ja veemärkides (Kalad, Skorpion või Vähk), peab ta vajalikuks osaleda heategevuses (vabatahtlikud liikumised), propageerida keskkonna kaitset, universaalset turvalisust ning edendada vaimseid väärtusi.

Päike üheteistkümnendas majas mehe sünnikaardil

Mees, kelle Päike on üheteistkümnendas majas, on sõbralik ja oskab meeskonnatööd teha. Isa, kellel on demokraatlik iseloom, suhtlemisoskus ja suur eruditsioon, mängib sünnikaardi omaniku elus olulist rolli. Lapsepõlves on isa mängukaaslane, sisendades lapsele suhtlemisoskust ja sõbralike suhete hoidmise võimekust.

Päike naise sünnikaardi üheteistkümnendas majas

Päikese paiknemine naise sünnikaardi üheteistkümnendas majas näitab, et tal on sageli sõbralikud suhted vastassoost liikmetega. Kui Päike on harmoonilises seisundis, on partnerid ühendatud ühiste eesmärkide ja sihtidega elus. Tavaliselt on paaril palju sõpru ja samameelseid inimesi ning abikaasad osalevad aktiivselt sotsiaalses elus. Kui aga Päike on mõjutatud, võib naise esimene abielu lõppeda lahutusega, ehkki tuleb pöörata tähelepanu sünnikaardi Seitsmenda maja näitajatele, mis kirjeldab partnerlust.