Päike 10. majas.

Päike 10. majas näitab sünnikaardi omaniku ambitsioonikaid eesmärke ja suuri ambitsioone. See on üks edukamaid positsioone sellele taevakehale. Horoskoobi omanik jõuab kergesti karjääri tippu ja naudib head sotsiaalset positsiooni. Alguses tunnevad nad end kõigi teiste suhtes üleolevana. Sünnikaardi omanik teab, kuidas näidata oma talente ja väärtusi teistele, teha muljetavaldav avalik esinemine ja võita kõrgemate positsioonidega inimeste poolehoid. Nad on loomulikud liidrid, suutelised inimesi juhtima ja oma projektid lõpule viima. Nende tegevus toob neile kuulsust, au, autoriteeti, preemiaid ja materiaalseid stiimuleid. Nende edu saladus seisneb nende võimes oma tuleviku kutsumust kindlaks määrata ilma veata. Kuigi teised tihti rändavad oma missiooni ja kutsumuse otsingul, valivad need, kellel on Päike 10. majas, tavaliselt oma tee elus varakult ja saavutavad sellega edu. Nende tegevus võib olla seotud juhtimise, hariduse, õpetamise, loovuse või finantseerimisega. See võib hõlmata tööd valitsusasutustes või esindajana või õpetajana. Pingelised aspektid Päikesega võivad teema tõusu raskendada, kuid takistused ainult elavdavad sünnikaardi omanikku. Kui Päike on mõjutatud Marsi, Saturni, Pluuto või Jupiteri poolt, võitlevad sellised inimesed oma koha eest päikese all. Nad usuvad, et eesmärk pühendab abinõu ja mõnikord järgivad oma eesmärke igal juhul.

Päike erinevates sodiaagimärkides 10. majas

Sodiaagimärgid, milles Päike asub 10. majas, näitavad, kuidas inimene saavutab edu ja millises tegevusvaldkonnas ta valib. Kui taevakeha on tulemärgis, on isikul väljendunud juhtimisoskused. Nad võivad olla edukad ja paljulubavad kõrgema juhtkonna liikmed või isegi hõivata valitsusametikoha. Kuna sellised inimesed armastavad avalikkust, avatust ja valgustust, saavad nad sageli edukaks loovate sündmuste võõrustajateks, silmapaistvateks kultuuri-, teadus-, spordi- ja kunstifiguurideks. Kui Päike on maamärgis, saavutab sünnikaardi omanik edu täppisteadustes, ehituses või finants- ja kinnisvara valdkonnas. Veemärgid viitavad tööle hariduses, keeleteaduses, psühholoogias ja ka kunstides. Need, kellel on Päike õhumärkides, valivad intellektuaalse ameti. Nende tegevus hõlmab palju suhtlust, uusi kontakte, reisimist ja võrgustikke.

Päike 10. majas mehe sünnikaardil

Kui Päike asub 10. majas, eristub horoskoobi sünnijärgne isik kõrgete ambitsioonide, juhtimissoovi ja sooviga võtta elus võidukas positsioon. Tema soovid ja eesmärgid on seotud isa kujuga, mida sümboliseerib Päike horoskoobis. Ema mängib ka mehe saatusele olulist rolli, kuna tema isiksust kirjeldab horoskoobi 10. maja. Isa võis omada kõrget positsiooni, olla austatud ja populaarne ning selline kõrge standard sai horoskoobi omanikule karjäärikõrguste saavutamise stiimuliks. Vanemad võivad mitte ainult olla järgitavaks eeskujuks, vaid ka patroonideks, avades oma pojale elus laia tee.

Päike 10. majas naise sünnikaardil

Selle positsiooni korral naise sünnikaardil näitab Päike õnnelikku abielu, eriti kui Päike on tugev oma kvaliteedis ja omab harmoonilisi aspekte teiste planeetidega. Naine eelistab tõsiseid, vastutustundlikke, enesekindlaid ja sotsiaalselt edukaid mehi. Horoskoobi omaniku abikaasa võib omada kõrget positsiooni, olla kuulus ja edukas oma tegevuses. Mõnikord ületab ta oma naise oluliselt vanuses.