Armastushoroskoop märtsiks kõigile sodiaagimärkidele.

Mida oodata kevade esimesel kuul.

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Märtsis soosivad loomingulisi Jääraseid Veenus ja Marss. Teid ümbritsevad austajate tähelepanu (või austajannad). Oluline on vabaneda vanadest solvangutest ja kaebustest, sest siis naaseb teie ellu midagi, millest olete arvanud, et see on igaveseks kadunud. Võib-olla on see endine abikaasa või ammu kaotatud sõbranna. Kui olete juba pikka aega suhtes, ärge unustage, et teie partner vajab ka komplimente ja tähelepanu. Üllatage teda ootamatu kingituse või kohtinguga.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Veenus on märtsis teile soodsalt meelestatud. Oluline on langetada valik, sest teil on hetkel mitu austajat või meeldivat meest (või naist), kellega on aeg otsustada, kelle juures soovite jääda. Kiirustage, vastasel juhul võib õnn teist eemale pöörduda. Need, kes on juba ammu armunud, saavad märtsis oodata erakordset üllatust või kingitust, mida olete juba ammu unistanud!

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Üksikud tuuled Kaksikud ei rahune kuidagi – märtsis ootab teid palju romantilisi seiklusi ja üks saatuslik kohtumine. Ärge jätke seda vahele, sest see inimene ei pruugi teile kohe meeldida, kuid väga varsti saate aru, et see on teie tõeline hingekaaslane. Märts kingib teile unustamatu reisi. Need, kes on juba pikka aega abielus, saavad sel kuul oodata ootamatuid külalisi kaugelt maalt – võib-olla teie tädi, ämm või keegi sõpradest. Ja väga tõenäoliselt toob see inimene teie suhtesse kaose. Olge valvel!

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

Romantilised Vähid ei ela armastusest üksi. Noh, see on teie kuu, seega astuge julgelt edasi! Kõik selles kuus alustatud armusuhted lubavad teile fantastilisi seiklusi ja erksaid mälestusi ning suure tõenäosusega võivad need muutuda tõsisteks tunneteks! Kui olete 8. märtsil üksi, ärge kohe masenduge, kõige lihtsam on sel päeval alustada romantilist tutvust. Kui noormees on üksinda kohvikus, muuseumis või uisutamisradas, siis on tema süda kindlasti vaba.

Lõvi (23. juuli – 21. august)

Lõvidel on reisides õnne. Pole tähtis, kas see on Dagestani mägedes või Dubai rannas – see tutvumine muutub saatuslikuks ja tõenäoliselt viib teid altari ette. Abielus tüdrukud ja naised, ärge unustage, et olete Lõvitar ja teie suhtumine peab olema vähemalt nagu loomariigi kuningannal! Ärge kunagi lubage enesele halvakspanu isegi lähedase inimese poolt. Inimesed kohtlevad teid nii, nagu te lubate.

Neitsi (22. august – 23. september)

Neitsitel on praegu keeruline periood ja võib-olla on parem mõnda aega üksi olla. Mõelge, mida te täpselt tahate. Kõige raskem on sõnastada oma soove, kuid seejärel on neid lihtsam saavutada. Mõelge, millist inimest te tahaksite enda kõrval näha ja kas see, kes teil praegu on, vastab teie ootustele? Millised on teie elueesmärgid ja kas need kattuvad teie partneri eesmärkidega? Kas olete koos, sest kardate üksi jääda või olete juba valmis sügavateks usalduslikeks suheteks? Kui olete aru saanud oma soovidest ja kavatsustest, siis need täituvad!

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Kevade esimesel kuul võite tunda tugevat armumist, mis võib haarata teid nii palju, et riskite oma töö kaotada. Seetõttu olge ettevaatlik. Kui olete juba pikka aega õnnelikus suhtes olnud, võib see kuu teie jaoks tõeline katsumus olla, kuna kevadel hakkavad naistel (aga mitte meestel) hormoonid eriti erksalt mängima. Sellistel hetkedel püüdke olla tagasihoidlikum, mäletage “90 sekundi reeglit”, kui tunnete, et teid valdab viha. Ärge laske tühisatel tülidele hävitada teie suhteid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Kirglik Skorpion annab end alati täielikult – töös, perekonnas, sõpruses. Andke endale väike nauding ja veetke 8. märts SPA-s või ilusalongis, ostke endale magustoit või uus kleit. Isegi kui keegi ei too teile lilli, ärge kurvastage – võite neid ise osta! Pigem rõõmustage oma lähedasi – ema, õde, vanaema või sõbranna. Hoolitsemine teiste eest naaseb alati kaks korda tagasi. Sel kuul on teil oht kaotada lähedane inimene. Olge tähelepanelik sõnade suhtes, need võivad väga valusalt haavata.

Ambur (23. november – 22. detsember)

Sel kuul soovitatakse Amburitel mitte mööda lasta oma võluvate pilkudega, mis võivad vallutada paljude südamed. Ole kindel endas ja ära karda välja näha ebatavaline või hooletu, see ainult lisab sulle võlu. Eriti kui teie suhetes pole ammu kirge olnud, siis on aeg süütada säde! Ära oota kingitusi oma partnerilt naistepäevaks, pigem tee ise talle üllatus, ta on meeldivalt üllatunud. Ja pidage meeles, et igavaks muudab suhted ainult ettearvatavus.

Kaljukits (23. detsember – 20. jaanuar)

Märtsis leiavad rahutud Kaljukitsed seiklusi igal sammul – kontoriteel, kohvilauas sõbrannaga ja isegi äriasjalõunal partneritega. Te ei jää kuskil märkamatuks. Üksik Kaljukits peaks märtsi lõpus tähelepanu pöörama meestele, kellega kohtutakse. Ja neil, kes on suhtes, tuleks kontrollida oma tundeid. Kas olete kindel, et soovite oma ülejäänud elu veeta just selle inimesega? Kui jah, siis miks flirtite meeldiva kolleegiga? Rohkem kui pool kõigist abielu lõhkuvatest suhetest algavad kontoris!

Veevalaja (21. jaanuar – 19. veebruar)

Veevalajad on kevade saabumist nii kaua oodanud, et olid juba lootuse kaotanud. Teie ootused tasuvad end suuresti ära – kevad saabub mitte ainult kalendris, vaid ka teie südames. See soojeneb ja avaneb uuele tundele, mis pöörab teie elu pea peale. Ja teha seda, mida olete nii kaua edasi lükanud – rääkige oma kallile inimesele. Öelge talle, mida olete kaua soovinud, kuid kartsite öelda. Näete, maailm muutub täiesti erinevateks värvideks.

Kalad (20. veebruar – 20. märts)

Praktilistele ja rahulikele Kaladele meeldib seikluste ja pahanduste otsing. Kevade esimene kuu on ideaalne aeg hullusteks tegudeks. Julgelt peale! Lihtsalt ärge unustage, et kirehetkes võite te teha haiget oma lähedasele inimesele. Ärge olge egoistid – kui tunded on jahtunud, ärge andke lootust neile, kes väärivad vastastikust armastust ja õnne ilma teieta. Te ei jää kindlasti üksinda, sest teie enesehinnang on hea ning te olete võluvad ja šarmikad. Need, kes pole veel oma teist poolt kohanud, olge valmis, sest teie elu armastus on juba lähedal.